• Kibice Razem
 • Lechia Gdańsk
 • Śląsk Wrocław
 • Arka Gdynia
 • Polonia Warszawa
 • GKS Tychy
 • Miedź Legnica
 • Górnik Zabrze
 • Korona Kielce
 • Lech Poznań
 • Jagiellonia Białystok
 • Ruch Chorzów
 • GKS Bełchatów
 • Sandecja Nowy Sącz
 • Pogoń Szczecin
 • Stal Mielec
Żółto-biało-niebiescy stawiają na młodzież. W piątek nabór do AP Motoru Lublin

Opublikowany 12 czerwca 2018

Żółto-biało-niebiescy stawiają na młodzież. W piątek nabór do AP Motoru Lublin

Dlaczego właśnie w Motorze warto rozpocząć bądź kontynuować przygodę z młodzieżową piłką nożną? Jak pokazują rezultaty osiągane przez zespoły Akademii, to najlepsza szkółka w regionie. – Drużyny Motoru na przestrzeni ostatniego roku sięgnęły m.in. po brązowy medal mistrzostw Polski trampkarzy starszych oraz juniorów młodszych, wiele tytułów mistrzowskich w ligach wojewódzkich, wicemistrzostwo grupy D Centralnej Ligi Juniorów U-15 czy miejsce w zreformowanej, ogólnopolskiej CLJ U-19 – mówi Bartłomiej Janiszewski, prezes Akademii. Ponadto w zakończonym niedawno sezonie 2017/2018 młodzi Motorowcy zdobyli aż 7 medali w 13 ligach.

Szkółka piłkarska Motoru gwarantuje nie tylko wysoki poziom szkolenia piłkarskiego, ale i współzawodnictwa. Biorąc przykład z najlepszych akademii w Polsce, część drużyn młodzieżowych żółto-biało-niebieskich rywalizuje w ligach przeznaczonych dla starszych zawodników. Taki system funkcjonuje m.in. w Akademii Legii Warszawa. – Współzawodnictwo z wymagającymi, silniejszymi przeciwnikami pozwala młodym piłkarzom szybciej pokonywać kolejne szczeble rozwoju i stale „podnosić sobie poprzeczkę” – tłumaczy trener Piotr Branecki, którego podopieczni z rocznika 2007 w sezonie 2017/2018 wywalczyli mistrzostwo w Lubelskiej Lidze Młodzika Młodszego (rozgrywki dla rocznika 2006).

Motor Lublin chce wychowywać piłkarzy, ale także dobrych ludzi. – Dlatego trenerzy stale współpracują z rodzicami chłopców, a w starszych kategoriach również z ich nauczycielami ze szkół. Staramy się kontrolować, czy ktoś nie opuścił się w nauce bądź nie zaczął sprawiać problemów wychowawczych. Jeśli tak się dzieje, to interweniujemy, wspieramy rodziców, wspólnie wyciągamy konsekwencje. Problemy w życiu prywatnym młodego zawodnika potrafią mieć negatywny wpływ na tok jego rozwoju, czemu chcemy zapobiegać – wyjaśnia prezes Janiszewski.

Na czym polegają piątkowe testy? Trenerzy akademii oceniać będą sprawność ogólną, potencjał piłkarski, ale również charakter kandydatów. Ćwiczenia koordynacyjne czy próby techniczne z piłką zakończone zostaną test-meczem. Swoje umiejętności sprawdzić może każdy chętny. Wystarczy przyjść i pokazać się z jak najlepszej strony.

Akademia Piłkarska Motoru Lublin serdecznie zaprasza na nabór wszystkich młodych zawodników, a także stawiających pierwsze kroki adeptów piłki nożnej wraz z rodzicami. Selekcja odbędzie się 15 czerwca (piątek) od godz. 15 do godz. 19 na bocznym boisku Areny Lublin (ul. Stadionowa 1).

 


HARMONOGRAM I INFORMACJE ORGANIZACYJNE DOT. NABORU

 


 

I tura naboru – drużyny U-15, U-17, U-18 (do lat 15, 17 i 18)

 

Od godz. 15 do godz. 17 na bocznym boisku Areny Lublin testowani będą zawodnicy predysponujący do występów w drużynach U-15, U-17 oraz U-18. Uprzejmie prosimy zawodników o uprzednie zgłoszenie swojego udziału w testach do trenerów danej kategorii:

U-15: Robert Rogala – tel. 665 702 220
U-17: Rafał Wej – tel. 668 146 417
U-18: Tomasz Jasik – tel. 504 573 657


 

II tura naboru – drużyny U-10, U-9 (do lat 10, 9) i młodsi


Od godz. 17 do godz. 19 odbędą się sprawdziany dla dzieci w wieku do 10 roku życia.Zapraszamy na testy wszystkich chętnych. Nie istnieje konieczność wcześniejszych zapisów na testy. Wystarczy przyjść i pokazać się z jak najlepszej strony!

 

W przypadku wątpliwości, wszelkie pytania można kierować pod numer kontaktowy – tel. 519 519 274.


 

Dzieci w wieku od 3-7 lat zapraszamy na zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin.
Szczegóły na temat zajęć dostępne są na stronie:

 

http://motorlublin.eu/przedszkole/

 


Zapraszamy! Zajęcia testowe odbędą się 15 czerwca (piątek) na bocznym boisku Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (20-405 Lublin).

Oceń ten artykuł:
Brak ocen
Komentarze (0)Liczba odwiedzin (195)

Autor: Pączek

Kategorie: Motor Lublin

Tagi:

Print

x

Dołącz do nas